Ekologická likvidace vozidel

 

  Tento projekt je spolufinancován

  Státním fondem životního prostředí ČR

  na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. 

            www.mzp.cz          www.sfzp.cz

 

 • Máte vozidlo, které už dosluhuje a projití další STK by se ekonomicky nevyplatilo?
 • Máte vozidlo, které je v depozitu a už ho nechcete mít neustále na očích, zabírá místo?
 • Havarovali jste a oprava není možná nebo se nevyplatí?

 

 • Přivezete vozidlo k nám nebo ho od vás odtáhneme do našeho zařízení pro ekologickou likvidaci vozidel.
 • Odnesete si potvrzení o ekologické likvidaci a můžete vůz vyřadit z registru*.
 • Platíme za většinu vozidel, která u nás ekologicky likvidujeme.
 • Vykupujeme havarované vozy.

Kontaktujte nás

Zavolejte na 731 470 470.
Napište nám email nebo se stavte osobně.

Vozy k likvidaci vykupujeme

Pokud vůz uvidíme, hned Vám řekneme výkupní cenu.
Při popisu vozu telefonicky či mailem bude cena vždy pouze orientační.

Odtah vozu

Z okruhu 15-ti kilometrů od Nové Paky, včetně Vrchlabí, Jičín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hostinné, Jilemnice a další.

Potvrzení o ekologické likvidaci

Odcházet budete s potvrzením o ekologické likvidaci a instrukcemi jak auto odhlásit na úřadě.

 

*Dle novely zákona 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích je každý majitel motorového vozidla povinen při odhlašování z registru vozidel, doložit ekologické zlikvidování odhlašovaného vozidla (motorky). Nebojte se, nemusíte svůj vůz do šroubku rozebrat a vše rozvozit na příslušná odběrná místa! Pro splnění výše zmíněné podmínky stačí, když přijedete do našeho zařízení, kde vozidlo převezmeme a vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci, s kterým automobil na příslušném úřadě odhlásíte z registru. Kolik Vás to bude stát? Vůbec nic, naopak! Za většinu vozidel, která u nás ekologicky likvidujeme, platíme dle dohody! 

Postup vystavení potvrzení o ekologické likvidaci:

 1. Kontaktujete nás (osobně nebo telefonicky), pokud vůz uvidíme, hned Vám řekneme cenu, kterou Vám za něj zaplatíme. Pokud nám vůz dobře popíšete či zašlete fotografie na email, cena bude vždy POUZE přibližná!
 2. Pokud je nutné vozidlo odtáhnout, dohodneme termín odtahu. Vozy odtahujeme cca z okruhu 15-ti kilometrů od Nové Paky. Toho zahrnuje například města Nová Paka, Jičín, Miletín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hostinné, Jilemnice a další.
 3. Pro vyřízení ekologické likvidace (papírování) musí být u nás přítomen odhlašovaný vůz a nejlépe majitel, který je uvedený ve velkém technickém průkazu. Pokud není majitel, je zapotřebí Plná moc k likvidaci vozidla a jeho odhlášení.
 4. K odhlášení tedy potřebujete: velký technický průkaz od vozidla a občanský průkaz. Pokud neodevzdává vozidlo majitel, je potřeba plná moc k tomuto úkonu.
 5. Odcházet od nás budete s potvrzením o ekologické likvidaci a s potvrzením o vyplacené částce za Váš vůz, převedenou na Váš bankovní účet.
 6. Pro odhlášení motorového vozidla z registru musíte ještě vyplnit žádost o vyřazení vozidla z registru. Tuto žádost si můžete buď vytisknout, nebo Vám ji vytiskneme při likvidaci vozu, nebo ji můžete vyplnit na úřadě.

# ekologicka likvidace vozidel ZDARMA odvezeme a zlikvidujeme Váš autovrak ekologicka likvidace Nová Paka, Jičín, Miletín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hostinné, Jilemnice a další města vykoupíme Váš nepojízdný či havarovaný automobil Vystavení likvidačního protokolu ZDARMA vše pro odhlášení automobilu z registru
vrakovistebedrnik.cz Tvorba webu Martin Petráček